Menü

Üdv az oldalamon nözelödjetek ,játszatok ,nézétek a friss infokat,Irjatok a cheatbe és nézétek a frisssssss infokat

Üdv:szerk.

2007.07.10.

Frissitésesek:Cross hireknél besszámolo 4. Közt. kupa Németh Kornélnál  beszámolo a rosszul sikerült ADAC  Master

Junior sorozat 3. fordulója.

Tápióbicske MX 85!Összesen 28 nevező, sajnos a kiadott sok liszenc ellenében csak ilyen kevesen jöttek erre a bajnoki futamra.

Már lassan a megszokott hármas befutó Firtosvári, Weisz, és Szőke.

Tápióbicske MX 85!A szabad edzésen még Sziklavári Patrik futotta a legjobb időt, mögötte Firtosvári, majd Szőke, és Weisz sorrend következett.
Az időmérő edzésre, Firtosvári feljött az első helyre, őt követte Weisz Márk, majd Szőke, és Szép-Horváth, és Ormándi rajt besorolás.

Tápióbicske MX 85!Az első futamot Firtosvári maga biztosan nyerte, a második helyre mint az idei évben mindig Weisz Márk érkezett, még harmadiknak a sérüléséből felépült Szőke Márk, a 4. helyet pedig a Suzuki Team versenyzője Szép-Horváth Arnold szerezte meg.

Tápióbicske MX 85!A második futamban Weisz kiválóan rajtolt, már, már úgy tűnt, hogy ez a futam győzelem az övé lehet, de Kacsa nem adta fel, a verseny vége felé átvette a vezetést, ezzel is növelve az előnyét a bajnoki tabellán. Második helyen Weisz, harmadik helyen, pedig a Kawasakis Szőke, még a negyedik helyre Mekler Gergely a Honda Reál versenyzője érkezett.

Tápióbicske MX 85!Tápióbicske MX 85!

A Nagy ketogoria versenye:Több év kihagyás után újból bajnoki futam volt Bicskén…

Tápióbicske győzött!Folyamatosan emelkedő színvonal, szinte minden rendező próbál rá tenni egy lapáttal, itt is ez történt, kiválóan elkészített pálya, eddig a legtöbb nevező, összesen 117 induló, a legnagyobb nézetség, összesen 2500-an voltak kíváncsiak az eseményre, és hosszú évek után eljöttek hozzánk az osztrák versenyzők is. Remélhetőleg elégedettek voltak, és jönnek a következőkre is.

Tápióbicske győzött!Gyevát Feri a verseny fő rendezője: nagyon sokat dolgoztunk, hogy ilyen legyen az esemény, a portalanításra is felkészültünk, de sajnos a második futamra tönkre ment a községünk vízellátó rendszere, de azért tartálykocsikkal meg próbáltuk tartani a frontot.

MX1 –MX2

Tápióbicske győzött!Sajnos több versenyzőnk hiányzott a mezőnyből, Borka, Lécz, Déczi, akik nélkül elég üressé vált az élboly küzdelme, sajnos ezzel még nem ért véget a lista, a hétvégi versenyen, Kricsfalshy is csukló törést szenvedet, és úgy néz ki Ivánfi újból vállsérülést szenvedett.

Tápióbicske győzött!De az MX2 meg mentette a versenyt, mindkét futam izgalmakkal bővelkedet, igaz magyar versenyző nem került a dobogóra, az első futamban az Osztrák pilóta Manuel Obermayer diadalmaskodott, még a 2. helyen a Yamahás Simkó végzett, mögötte a TS. Integrál versenyzője Bencsik István érkezett.Tápióbicske győzött! A második futamra meg alaposan meg változott a sorrend, ebben a futamban a Suzukival versenyző Stefan Zelkó szerzett futam győzelmet, a 2. helyen megint a Yamaha Fehér versenyzője Thomas Simkó érkezett, még a 3. helyet a Csehek versenyzője Milán Spicek szerezte meg. Ebben a futamban a legjobb magyarként Adamek Imre a 4. helyet szerezte meg.

Tápióbicske győzött!MX1
Ezen a versenyen megint Czúni volt a favorit, igaz a legjobb köridő a hazai versenyző Ivánfy Kornél nevéhez fűződik de a futamban már nem tudta hozni ezt a kiváló formáját, sőt a 2. futamot, bukás véget feladni is kényszerült. Az első futamban a 2. helyen Andrey Krichfalshy még a 3. helyet az Osztrák versenyző Seppi Fally érte el.
A második futamban Adrey is feladni kényszerült a versenyt, előre láthatóan csukló törést szenvedett, igy a 2. helyen az osztrák versenyző Fally, a 3. helyen, pedig Kerner László érkezett.